• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

Ziyaretçi Defteri
Adınız Mesajı yazdığınız yer ? Mesajınız
Ziyaretçi Yorumları
Mert Uygur   -   İstanbul Tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.Yahya Bulgurcu   -   Hatay Sayın Ibrahim bey,ben HDP Eskı Hatay İl Baskani Yahya Bulgurcu. Sizde benim Teskilat başkanım dınız. İstanbul Setustundeki büronuza parti kapandıktan sonra birkaç defa geldim.Sonra sizden iletişimim kesildi Ben son 7 yıldır DYP ve DP nin İl Başkanlığını yürütmekte idim Bir ay once İl Başkanlığını bıraktım. Gecmiste zor şartlar altında birlikte çalıştık.İsallah kader yine biziberaber çalısmaya sevk eder .Telefonumu veriyorum ????. SaygilarimlaOSMAN SEYİTHANOĞLU   -   GÜNGÖREN / İSTANBUL 68 KUŞAĞI'NIN YAŞATILMASINDA VE SİYASİ VE SOSYAL GÖRÜŞLERDEKİ İLERİ ATILIMLARINIZDAN DOLAYI SİZLERİ KUTLARIM . ALLAH SAĞLIK VE SIHHAT VERSİN

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM
Celal Keki   -   İstanbul Eski bir dosttan selam ve sevgiler.Nursan Ünal   -   ziyaretçi defteri Sayın hem Parti hem eczacılık Başkanım,


Beni de sitenize kattığınız için çok teşekkür ederim. İnşaallah güzel, huzurlu, başarılı konuların haberleşilmesi dileğiyle saygı ve sevgilerimi sunarım.

Ecz. Nursan Ünal
mustafa   -   adıyaman ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN AİLESİNE MEVLA SABIR İHSAN ETSİNEngin İsanç   -   İstanbul çetinkaya yı bir marka haline getiren sayın ibrahim çetinkayaya başarılarının devamını ve uzun sağlıklı bir yaşam temenni edeimyücel zengin   -   demokrat parti il başkanı ömer yıldız sayın başkanım her zaman yanınızdayız.. beşikdüzü teşkilatı size sevgi ve saygılarını yolluyor desdek verdiğiniz adayın yanında olduğumuzu bilmer4nizi isteriz. trabzonda demokratlar sizinle daha gelişecek ve serpilecek bu inançla saygılar sunuyor emirlerinizi bekliyoruz. beşikdüzü demokrat partibaşkanı yücel zengin.Site yöneticisi   -   İstanbul Sayın Mustafa Güneş,

Sitemizin bazı bölümleri henüz yapım aşamasındadır. Saygıdeğer Mecit Çetinkaya'nın Rahmi Koç müzesinde yer almış mavnacılarla beraber olan resmi, Resim galerisi- Aile bölümünde görebilirsiniz. Ayrıca Saygıdeğer Mecit Çetinkaya'nın denizcilik hayatıyla ilgili belge ve resimlere Çetinkaya Denizcilik (cetinkaya shipping) Şirketi sitesinde de bulabilirsiniz.

Arzu ederseniz sizlerde bulunan ilginç ve anlamlı resimleri de sitemize bizzat ekleyebilir veya yayınlanmak üzere bize gönderebilirsiniz.

Sitemize gösterdiğiniz ilgiye ve önerilerinize içtenlikle teşekkür ederiz.

Özgür Örenbağ
Mustafa GÜNEŞ   -   istanbul Siteniz hayırlı olsun yalnız koç müzesinde bulunan babanızla Rahmi beyin resmini göremedim koyarsanız sevinirim SAYGILARIMLA Rıfat GÜNEŞİN Oğlu Mustafa GÜNEŞAdil Erdal Gürer   -   Beyoğlu Siteniz hayırlı ve uğurlu olsun.

DP Beyoğlu WEB sayfamıza konulmak uzere resimli özgeçmişinizi iletmenizi istirham eder, saygılar sunarım.

Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 54.87.18.165
Toplam Hit : 2028495
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a