• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

 Kastamonu Haberleri
 Batının doğusu Kastamonu Kastamonu İlçe federasyonlarının en üst çatısı olan KASKON’un kongresi büyük bir katılımla yapıldı. Genel Başkanlığa yeniden Selami ÇELEBİOĞLU getirildi.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Atatürk, İstiklal, Kastamonu, . Kurtuluş mücadelesindeki fedakarlıkları simgeleyen ve anımsatan “Atatürk ve İstiklal yolu ” adlı yürüyüş Kastamonu-İnebolu arasında ve İstanbul’da İstiklal caddesinde yapıldı. Atatürk, İstiklal, Kastamonu ve İnebolu kelimeleri beraber kullanıldığında herkesin aklına milli mücadele için yapılan fedakarlıklar geliyor.  Haberin Kaynağı:  İnternet Haberleri  KASTAMONULULARA ÇAĞRI KASKON Genel Başkanı Selami Çelebioğlu “Her yıl Kastamonu-İnebolu arasında gerçekleştirilen ‘İstiklal Yürüyüşü’ etkinliğini, 9 Haziran’da İstanbul’un İstiklal caddesine de taşıyarak Kurtuluş savaşında destan yazan Şerife Bacı’nın, Halime Çavuş’un ve Kastamonulu birçok isimsiz kahramanımızın fedakarlıklarını daha çok yurttaşımıza duyurmayı ve anımsatmayı amaçladık” dedi  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Bir mavnacıyı daha kaybettik Tarihi Mavnacılar ve Motorcular Derneğinde, Demokrat Parti ve Adalet Partisinde uzun yıllar yöneticilik yapmış “Kopuk İsmail” lakaplı İsmail Duru Hak’ka yürüdü. Mekânı Cennet olsun.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Kastamonu Birliği sağlandı Kastamonuluların en üst kurumu olan Kas-Kon’un Başkanlığına Selami Çelebioğlu seçildi. Kongreye 900’ün üzerinde delege katıldı.

 Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş
 Gökbel Köyünde Sıla-i Rahim İstanbul’da görüşemeyen akrabalar köklerinin kaynağı Gökbel köyünde buluştu.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Mavnacılar anıtlaştı Mavnacı Ahmet Türk Üçlüce'deki köy evini ve bahçesini resim, plaket ve heykellerle donatarak mavnacıları anıtlaştırdı.

 Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş
 Ayı, Kastamonu sembolü olacak Ayı olayına karşı sesler çıkmasına karşın Vali Bektaş, “Ayı kadar saf temiz, narin ve güzel bir hayvan var mı?” diye sordu.  Haberin Kaynağı:  Aktif haber
Videolar
 Demokratlar Platformu 2015  Video Ekleyen:  admin  Demokrasi Destanı  Video Ekleyen:  Admin  DP 68. Kuruluş Günü toplantısı  Video Ekleyen:  Yönetici  Göç veren Kastamonu  Video Ekleyen:  Admin
Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 54.147.29.160
Toplam Hit : 2091277
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a