• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

 Eczacılık Haberleri
 Eczacılar Bursa’da toplandı 60’lı ve 70’yıllarda mezun olan M.Ü.Nışantaşı Eczacılık Fakültesi dönem arkadaşları Bursa Çelik Palas’da geçtiğimiz hafta biraraya geldi.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  ... M.Ü. Nışantaşı Eczacılık Fakültesinden mezun sınıf arkadaşı bir gurup eczacı “Parga Balık Restoran”da biraraya geldi  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Eczacılar Kanunundaki değişik... 6197 sayılı Eczacılar ve Eczaneler hakkındaki kanunda değişiklik yapılmasına dair 6308 sayılı kanun Resmi gazetede yayınlandı.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Eczacıları buluşturan Başkan Bayrampaşa Belediye Başkanı Eczacı Atila Aydıner 14 Mayıs Eczacılar Günü Münasebetiyle meslektaşlarına bir yemek verdi.  Haberin Kaynağı:  Bayrampaşa Belediyesi  Eczacıların Nostalji Toplantı... 70’li yıllarda M.Ü. Nışantaşı Eczacılık Fakültesi’nden mezun olan dönem arkadaşı bir grup eczacı “Cemile Sultan Korusu” tesislerinde bir araya geldiler.
 Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş
 Ecz. Erol Toksöz’ü kaybettik Küçük bir Eczaneden İlaç Sanayii’nin zirvesine tırmanan Ecz. Erol Toksöz hayata veda etti.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  İlaç üzerinde satranç Giderek artan sağlık harcamaları siyasetçiler, ilaç Şirketleri, eczacılar arasında amansız ve kaygılı bir tartışma başlattı.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Her reçeteye 3 tl ödenecek Kocaeli Eczacı Odası Başkanı Sinan Usta, “Sağlıkta dönüşümle vatandaşın cebinden çıkan para arttı, artmaya da devam edecek” dedi.

 Haberin Kaynağı:  Çağdaş Kocaeli gazetesi
Videolar
 Demokratlar Platformu 2015  Video Ekleyen:  admin  Demokrasi Destanı  Video Ekleyen:  Admin  DP 68. Kuruluş Günü toplantısı  Video Ekleyen:  Yönetici  Göç veren Kastamonu  Video Ekleyen:  Admin
Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 54.146.206.127
Toplam Hit : 2011470
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a