• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

İBRAHİM ÇETİNKAYA
DP GİK Üyesi olarak cevap veriyorum!…

Bazı internet gazeteleri ile paylaşım sitelerinde zaman zaman muhatap olduğum eleştirilere neden cevap vermediğim soruluyor.

DP GİK üyesi olarak eleştirilere muhatap olmaktan çekinmem aksine memnun olurum ve eleştirilerin görevimizi layıkıyla yapmamıza yardımcı olacağına inanırım ancak kaynağı sahih olmayan iddialar üzerinden yapılan yorumlar parti kamuoyumuzu yanıltmaktadır.

Adalet Partisinden bugüne misyonumuz için elimden geleni yaptım ve yapmaya devam ediyorum.
Şubat 2014’den itibaren DP GİK üyesiyim. Bu süreçteki gelişmelerle ilgili olarak her GİK üyesi gibi benim de sorumluluğum ve söyleyeceklerim vardır.

Partimizin siyasi, idari ve ekonomik konularıyla ilgili olarak bana sorulacak sorulara cevap vermeye hazırım, yeterki sorular bu köşe yazısının altındaki "Yazıya Yorum Yap" bölümünde sorulsun veya "ibrahim@cetinkaya-group.com" e-mail adresine gönderilsin…

Ben de başkaları gibi internet gazetelerini ve paylaşım sitelerini olabildiğince takip etmeye çalışıyorum ancak vereceğim cevapların veya yapacağım açıklamaların iyi niyetle de olsa konunun içeriğine uygun olmayan manşetler altında yanlış yorumlanmasına yol açmak istemediğimi saygıdeğer takipçilerin takdirlerine sunuyorum.
Ayrıca geniş bir yelpazesi olan internet gazeteleri ve paylaşım siteleri yayınlarının tamamından haberdar olamayacağım izahtan varestedir.
Yapılan Yorumlar
NURSAN ÜNAL imizi biliriz Gereken cevabında yeri zamanı geldiğinde verileceğinden eminiz.Sevgilerimle Refik Özdinç Sayın Çetinkaya,
Sizin DP için ne kadar iyi niyetli bir çaba içinde olduğunuzu biliyorum.Ancak bu günkü şartlarda,maalesef,partimizin kamu oyunda arzu edilen noktada olmadığı açıktır.Acaba partimizin sesinin
duyurulması için bir çabanız olabilir mi?Aksi halde 2015 seçimlerinde partimiz için sonun tecellisi olma riskiyle yüz yüze kalacağız.
Sayın Çetinkaya sizin etkili ve düzenli olduğunuzu biliyorum. Genel başkanlık makamının şu anda biz partilileri hiç mutlu etmediğini,süratle bir kongreye gitmenin yeni bir ümit doğuracağını düşünüyorum.Bu konuda GİK da bir girişiminiz olsa sanıyorum etkili olur.
Değerlendirmenizi ümit eder,başarı dileklerimle saygılarımı sunarım.
İRFAN ALPAT Sayın İbrahim Çetinkaya,
Partimizde duruşunuz takdirle karşılanıyor. 8 yıllık il başkanlığım süresinde, partiye varlığınızla olumlu katkılar sağladınız. Sizi partinin tabanı böyle bilir. Tokat teşkilatı adına Selam, Saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.
Yazıya Yorum Yap
Adınız
Email Adresiniz
Mesajinız
Güvenlik Kodu
Kodu Giriniz
Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 54.146.206.127
Toplam Hit : 2011460
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a