• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

Siyaset Haberleri
 Atatürk’ün İsmet’i ile ... 70’li yıllarda bana çarıklı erkânıharp bir siyasetçi şöyle demişti : ‘ … bak oğlum, Atatürk’ün bir İsmet’i vardı Demirel’inde bir İsmet’i var. Bunlar zaman zaman ayrı gibi görünseler bile aslında içlerinde siyaset arkadaşlığı ateşi yanar. İçlerindeki bu ateş ömür boyu sürer…’  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Beyoğlu efendisini kaybettik Demokrat Parti Beyoğlu İlçe Başkanımız Erdal Gürer’i dün ebedi yolculuğuna uğurladık.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Merkez sağ DP'de birleşmeli Sözcü Gazetesi Yazarı Rahmi Turan dünkü yazısında Demokratlar Platformu'nun 'yeni kurulan partiler DP'de birleşmeli' çağrısını akılcı buldu.  Haberin Kaynağı:  Sözcü Gazetesi  DEMOKRATLAR TOPLANDI DEMOKRATLAR PLATFORMUNA MERKEZ SAĞIN TEMAYÜZ ETMİŞ DİNAMİKLERİ KATILDI. 750 KATILIMCIYLA YAPILAN TOPLANTIDA DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI GÜLTEKİN UYSAL, ANAP ESKİ GENEL BAŞKANI SALİH UZUN, ESKİ MALİYE BAKANI LUTFULLAH KAYALAR, DP ESKİ İL BAŞKANI RASİM CİNİSLİ, ESKİ DP İL BAŞKANI ORHAN KEÇELİ, DEMOKRATİK GELİŞİM PARTİSİ GENEL BAŞKANI İDRİS BAL CELAL BAYAR’IN TORUNU PROF.DR. EMİNE NASKALİ BİRER KONUŞMA YAPTILAR.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  'Demokratlar Platformu' toplan... Kapanan Adalet Partisi, Anavatan Partisi, Doğruyol Partisi ve günümüzdeki Demokrat Parti taraftarlarının buluştuğu bir zemin olan “Demokratlar Platformu” 25 Ocak 2015 saat 14’de İstanbul Dedeman Otelde toplanıyor.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Esat Çelik’i kaybettik… Kırat’ın yerel önderlerinden, Merkez sağ'ın gözde simalarından, DP’nin İstanbul-Çatalca ilçesi kale komutanını dün kaybettik.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Faruk Ilgaz'ı kaybettik Adalet Partisi'nin eski İstanbul İl Başkanı Faruk Ilgaz 92 yaşında vefat etti.
Faruk Ilgaz AP İstanbul İl Başkanı olduğu sıralarda siyaset dünyasında iz bırakmıştı.
 Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş
 Adnan Menderes’e benzeyen li... Bugün tv - Güne Bakış canlı yayınında program yöneticisi Erkan Akkuş, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’a “…uslubunuz hatta simanız DP’nin efsane Genel Başkanı Adnan Menderes’i andırıyor…” dedi.
 Haberin Kaynağı:  Bugün Tv
 Cindoruk 'DP hazır olsun'dedi... Demokrat Partinin 68. Kuruluş yıldönümü için DP İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya katılan eski TBMM Başkanı Hüsamettin Cindoruk Başbakan’ın “paralel devlet var” iddiasına karşın “Bugün Türkiye için bir paralel devlet arayacaksan o sensin” dedi.  Haberin Kaynağı:  internet haberleri
1
(1 / 22)
Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 54.221.29.4
Toplam Hit : 1753673
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a