• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

Güncel Haberler
 Bulunmayan losemi ilacını TE... Mayıs ayından beri SGK ile ithalatçı firma arasındaki fiyat uyuşmazlığı nedeniyle bulunamayan ve karaborsaya düşen lösemi hastalarının vazgeçilmez ilacı “Purinethol” ü Türk Eczacıları Birliği ithal ederek hastalara ulaştırıyor.
İlaçla ilgili sorunlardan hareketle ulusal ve uluslararası siyasi, sosyal ve mesleki konuları 4 gün süreyle değerlendiren TÜRKİYE ECZACILIK KONGRESİ sonuç bildirgesi de yayınlandı.
Kongrede farklı başlıklar altında 99 konu tartışıldı. 176 katılımcının sunum yaptığı Kongreyi 2000’i aşkın kişi ve 750 eczacılık öğrencisi izledi.
 Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş
 Fırat ailesinin mutlu günü Adalet Partisi Gençlik Kolu Başkanlarından Av. Nizamettin Fırat ve Öğretmen Münevver Fırat'ın kızı Derya Fırat kendisi gibi akademisyen olan Barış Şannan ile evlendi.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  AKP’de transfer dönemi AKP Genel Başkanı Erdoğan, Numan Kurtulmuş’dan sonra Fatih Erbakan’ı da partisine davet etmeye hazırlanıyormuş.
Transfer sürecinde gizlilik esas alınıyormuş ancak Erdoğan’ın hamlelerine bakılırsa bugüne kadar olduğu gibi parti içi demokrasiyi ve farklı düşünenleri hiçe sayarak partisinin kendinden sonraki geleceğini de bizzat belirlemek istediği anlaşılıyor.
DP, AP, ANAP ve DYP misyonu ile eski misyonunu temsil eden partileri AKP bayrağı altında eriterek merkez sağda tek kalmak istiyor.
Aşağıdaki haberler Erdoğan’ın bu hayalini süsleyen senaryonun kodlarını ortaya koymaktadır.
Ateşin Ülke sınırlarını sardığı bir dönemde bu senaryoda yer alacak aktörleri ve figüranları
giderek ibretle izleyeceğiz !
 Haberin Kaynağı:  internet haberleri
 DAVA, HAK HUKUK DAVASIDIR. Misyonumuzun Notu  Haberin Kaynağı:  Samet Ocakoğlu  ... Adalet Partisi Beyoğlu Gençlik Kolu Bşk Av.Nizamettin Fırat’ın kızı Yrd. Doçent Bilge Fırat (İTÜ), Newyork Binghamton Üniversitesi’nden Prof. Denis O’Hearn ile evlendi.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  ‘Çehov’un şehrine ilgi Türk iş adamları Rusya ilişkilerinde ünlü Rus Yazar "Çehov'un şehri" olarak da anılan "Taganrog" şehrine öncelik veriyor.  Haberin Kaynağı:  Elena Mityushina  ... İtalyan Liselilerin geleneksel “Pizza Günü”ne İtalyan Başkonsolosu Gianluca Alberini’de katıldı.
 Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş
 Pınar Köksal bestesi Erbil'd... Pınar Köksal’ın bestelerinin yer aldığı ‘Aşk Senfonisi’ adlı konserini IKBY Lideri Mesud Barzani TV’den canlı izledi.
 Haberin Kaynağı:  Hürriyet Gazetesi
 İtalyan Lisesi sınavı kalkt... Milli Eğitim Bakanlığı, Amerikan, Fransız, Alman, İtalyan okullarına girebilmek için ilköğretim 8. sınıf öğrencilerinin girdiği `Özel Yabancı Ortaöğretim Kurumlarına Giriş Sınavı`nı kaldırma kararı aldı. Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş
3
(3 / 4)
Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 52.91.185.49
Toplam Hit : 1982369
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a