• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

Güncel Haberler
 Gençlerin gözü başka ülke... Kıbrıs'ta yapılan İTO'nun 2016 yılı Meclis Çalışma Toplantısında bir konuşma yapan Meclis Üyesi İbrahim Çetinkaya 'Gençlerin istikballerini başka ülkelerde aramalarının düşündürücü olduğunu' söyledi.  Haberin Kaynağı:  İTO İstanbul Ticaret Gazetesi  Eczacılık Mesleğine Katkı ... Eski dönem Türk Eczacıları Birliği Genel Başkanlarından İbrahim Çetinkaya'ya eczacılık mesleğine yapmış olduğu katkılardan dolayı 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' verildi.
 Haberin Kaynağı:  İstanbul Ticaret gazetesi
 Münih’te Türkiye rüzgarı... Türkiye, Almanya’da düzenlenen dünyanın lider su, atık su, atık ve hammadde yönetimi fuarı IFAT’ta 81 firma ile rüzgar estirdi. İstanbul Ticaret Odası’nın milli katılımını üstlendiği yarım asırlık fuarda, Türkiye katılımcı firma sayısı ile 50 ülke arasında 7. sırada yer aldı.  Haberin Kaynağı:  İstanbul Ticaret gazetesi  KDV iadeleri hızlandırılıy... KDV-ÖTV Grup Müdürü Hakkı Sayan “Mal ihracatı iade prosedürü çerçevesinde mahsuben iadeler için, ayrıca 5000 tl’ye kadar olan miktarda nakden iadeler için vergi inceleme raporu, YMM raporu veya teminat istenmediğini ” söyledi.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Kemal Efendioğlu’nu kaybett... 1960’lı yılları gençlik hareketlerinde adından çok bahsedilen Kemal Efendioğlu Hakka’a yürüdü. Trabzon – Sürmene’li olan Efendioğlu İÜ İktisat Fakültesi Talebe Derneğini MTTB gibi üst kuruluşlarda temsil etti. Uzun yıllar kamu kurumlarında üst düzey yöneticiliklerde bulundu. Sanayi Bakanlığı Müsteşarlığı görevinde de bulunan Efendioğlu Trabzon’da toprağa verildi.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Sağlık Politikaları gözden... TEB 40. Olağan Büyük Kongresi açılış bölümünde bir konuşma yapan önceki Genel Başkanlardan İbrahim Çetinkaya özetle “ İlaç ve eczacılık politikalarının İlaç Endüstrisi, Eczaneler, Halk ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) olarak dört ayağı olduğunu, yıllar sonra elde edilen sonuçlara bakınca bu ayakları oluşturan kesimlerin hiçbirinin mutlu olmadığını görmekteyiz” dedi.  Haberin Kaynağı:  Belirtilmemiş  Geçici vergi kaldırılmalı İTO'da yapılan meclis ve komite üyelerinin müşterek toplantısında kürsüye gelen Demir Dışı Metaller meslek komitesi ve meclis üyesi İbrahim Çetinkaya "Geçici vergi kaldırılmalı" dedi.  Haberin Kaynağı:  İstanbul Ticaret Odası gazetesi  Demir Dışı Metaller anlatı... İTO 19. Dönem 32. Meclis Toplantısı sırasında İbrahim Çetinkaya Demir Dışı Metaller ile ilgili bazı bilgiler vererek mesleki açıdan birçok değerli verileri diğer meclis üyeleri ile paylaştı.Biz de bu mesleğin anlamı ile ilgili konuşmayı okurlarımıza olduğu gibi aktarıyoruz.
İbrahim Çetinkaya'ya Yeni Esnaf Gazetesi olarak teşekkür ederiz.
 Haberin Kaynağı:  Yeni Esnaf Gazetesi
 İTO Demirdışı Metaller top... Büyük oranda dış girdiye bağımlı üretim yapan bakır, alüminyum, çinko, kurşun sektörlerinde Kaynak Kullanım Destekleme Fonu'nun (KKDF) kaldırılması olumlu karşılandı. 2015 Mart ayının ikinci yarısında İstanbul Ticaret Odası Demirdışı Metaller Meslek Komitesinin yaptığı toplantıda KKDF'nin halen kaldırılmaması eleştirilmişti.  Haberin Kaynağı:  metaldünyası-dünya gazetesi
1
(1 / 4)
Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 54.80.219.236
Toplam Hit : 1919615
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a