• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

Adnan Menderes’e benzeyen lider
Bugün tv - Güne Bakış canlı yayınında program yöneticisi Erkan Akkuş, DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’a “…uslubunuz hatta simanız DP’nin efsane Genel Başkanı Adnan Menderes’i andırıyor…” dedi.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Bugün sabah saatlerinde Erkan Akkuş’un yönettiği ‘Güne Bakış Programı’nın konuğu oldu.
Günün siyasal olaylarıyla ilgili değerlendirmeler yapılan programda yönetici Akkuş “… Başka söyleyen oldumu , bilmiyorum… uslubunuz hatta simanız rahmetli Menderes’i andırıyor…Bana biran öyle geldi, Demokrat Parti’nin efsane Başkanı…Simanız da , sakinliğiniz de… Ya !.. Biz pek alışık değiliz böyle siyasetçilere, sakin usluba falan ! Bu süreçte bağırış, çağırış…”
Hemen söze katılan DP Genel Başkanı Uysal ise Akkuş’a cevaben “… sesimizi yükseltme dönemi ama bir yandan şu değerlendirmeyi yapıyorum: Toplum kavga istemiyor diyoruz ancak toplumun kavga edenlere oyunu verdğini görüyoruz. Buda bir nakısa olarak önümüzde duruyor… "

GÜLEN CEMAATİ OKULLARI

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gülen Cemaati’nin okullarıyla ilgili bir soruya da : "...Okulları siyasetin tartışma konusu haline getirmek büyük bir yanlışlıktır. Eğer bu konuda siyasi bir tartışma varsa bu tartışmayı Türkiyenin siyasi sınırlarının dışına taşırmadan kendi meşru zeminlerinde yaparsınız. Eğer bir yanlış varsa iktidar Türkiye içersinde çözmelidir. İktidarın bu okulları kurban etmeye hakkı yoktur…”dedi.

 

11.04.2014

Habere Yapılan Yorumlar
ünal yaltırık Menderes'e benzeme hikayesi harhalde garip bir yağcılık olsa gerek... Zira Menderes'e benzemek kolay bir iş değil...o müstesna bir politikacıydı.Başkan cemaat okulları için ise doğruyu söylemiş, bende öyle düşünüyoum. Sevgi ve saygılar.
Habere Yorum Yapın
Adınız
Email Adresiniz
Mesajinız
Güvenlik Kodu
Kodu Giriniz
Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 52.91.185.49
Toplam Hit : 1982387
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a