• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

Eczacıları buluşturan Başkan
Bayrampaşa Belediye Başkanı Eczacı Atila Aydıner 14 Mayıs Eczacılar Günü Münasebetiyle meslektaşlarına bir yemek verdi.

Bayrampaşa Belediyesi hizmet binası 8. katında gerçekleşen programa İstanbul Eczacılar Odası Başkanı Semih Güngör ve yönetim kurulu üyeleri, eski oda başkanları Sabri Kalyoncu ve Osman Seven, Eczacılığının yanı sıra yaklaşık 35 yıldır bitkisel tedavi yöntemlerini kamuoyuyla paylaşarak bu konuda bir duayen olan ve aynı zamanda Başkan Aydıner’in ağabeyi olan Mustafa Aydıner, Bayrampaşa Sağlık Gurup Başkanı Aydın Korkmaz, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Eczacı Mehmet Şahin ve Bayrampaşa ilçesinde hizmet veren çok sayıda eczacı katıldı.

Başkan Aydıner, Genel Sekreterlik yaptığı dönemlerden bu güne camianın önde gelenleriyle iletişimini hiç kesmediğini belirterek o günlerden bu günlere kadar hizmet veren eski ve yeni oda başkanlarını teker teker mikrofona davet etti. Eski yöneticiler, içlerinden birinin Belediye Başkanı olmasından dolayı duydukları mutluluğu belirtti.

“Öncelikle hepinizin bu anlamlı gününü tebrik ederim.” Diyerek başladığı konuşmasında, yaşamının her kesiminde gerek siyasi ve gerekse de mesleki olarak insani ilişkilerde sürekli tevazuyu ön planda tuttuğunu belirten Başkan Aydıner şunları söyledi.”Mesleğiniz icabı sizlerde bilirsiniz ki insanlara hizmet etmek bir onurdur. Mevlama hamdolsun ki bu onuru şimdi Belediye Başkanı olarak daha farklı bir boyutta yaşıyorum.”

Bayrampaşalı meslektaşlarına bir de müjde veren Başkan Aydıner, göreve gelir gelmez Bayrampaşa Devlet Hastanesinin genişletilen yeni alanının biraz daha büyültülerek Hastanenin bir Eğitim Araştırma Hastanesi olması yönünde girişimlerde bulunduğunu belirttiği konuşmasında,” Devlet Hastanesinin 30 dönüm arazi üzerinde son derece modern bir hastane olarak bölge insanımıza hizmet vermesinin yolunu açmış durumdayız.” dedi

Başkan Aydıner sorunlarını bire bir bildiği meslektaşlarına gerekli desteği her zaman vereceğinin altını çizdiği konuşmasının ardından, meslektaşlarına tüm eczaneler için hazırlattığı özel bir masa saatini katılımcılara hediye etti.

 

 

 

Habere Yapılan Yorumlar
NURSAN ÜNAL Ya benim niye haberim olmadıki ? İsterdim görmek herkesi birarada !...
Habere Yorum Yapın
Adınız
Email Adresiniz
Mesajinız
Güvenlik Kodu
Kodu Giriniz
Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 52.91.185.49
Toplam Hit : 1982405
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a