• Uluslararası Eczacilik Federasyonu - FIP

  • İtalyan Lisesi

  • Deniz Ticaret Odası

  • Kastamonu Birlik Toplantıları

  • Askerlik

  • Eczacılık Yüksek Okulu Talebe Derneği

  • Milli Türk Talebe Birliği

  • Bağ-Kur

Kastamonu Birliği sağlandı
Kastamonuluların en üst kurumu olan Kas-Kon’un Başkanlığına Selami Çelebioğlu seçildi. Kongreye 900’ün üzerinde delege katıldı.

Kastamonu Konfederasyonu’nun (Kas-Kon) 1. Olağan Genel Kurul toplantısı, 20 Ağustos Cumartesi günü Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
Kastamonu sivil toplum kuruluşlarının  en üst kurumu olan Kastamonu Konfederasyonu Kas-Kon'un 1. Olağan Genel Kurulu’na Kastamonulu İstanbul milletvekilleri, Belediye Başkanları, siyasi parti temsilcileri ve Kastamonulu iş adamları katıldılar. Genel Kurula Kastamonuluların birlik ve beraberliği damgasını vurdu. Genel Kurul oybirliği ile Selami Çelebioğlu’nu Kas-kon’un Genel Başkanlığına seçti.
Seçimi ardından bir konuşma yapan Selami Çelebioğlu, “İstanbul başta olmak üzere, 500’e yakın dernek ve 2 milyonun üzerindeki Kastamonuluyu tek çatı altında toplamak için bu yılın başında kurulan Kas-Kon, kısa zamanda başarılı projelere imza attı. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde de, birlik ve beraberlik içerisinde, hep beraber çok daha başarılı projelere imza atacağız. Genel kurulda, kazanan Kastamonu ve Kastamonulular olmuştur” dedi.


Kongreden sonra Genel Kurula katılan Kastamonulular birlikte iftar yaptılar.
 

Habere Yapılan Yorumlar
ali öz Tüm Kastamonu\'lulara ve milletimize hayırlı olsun.Başta başkan Selami Çelebioğlu\'nu, seçilen yönetim kurulunu tebrik eder başarılar dilerim. Ali ÖZ DP GİK Üyesi
Habere Yorum Yapın
Adınız
Email Adresiniz
Mesajinız
Güvenlik Kodu
Kodu Giriniz
Kullandığınız Tarayıcı : Bilinmiyor
İp Adresiniz : 52.91.185.49
Toplam Hit : 1982349
Internet Explorer 6.0 ve Üzeri Web Tarayıcıları ile 1024 x 768 Çözünürlük ve Gerçek Renk Ekran Özellikleri Tavsiye Edilmektedir.
@2010 wwww.ibrahimcetinkaya.com Tüm Haklari Saklıdır. izinsiz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.
a
a
a